» » Щодо зміни структури грошового забезпечення військовослужбовців з 01 січня 2018 року

 
 
 

Щодо зміни структури грошового забезпечення військовослужбовців з 01 січня 2018 року

Автор: socia240_mil від 13-12-2017, 13:18, переглянуло: 2026

0 Щодо зміни структури грошового забезпечення військовослужбовців з 01 січня 2018 року

Кабінет міністрів України 30 серпня 2017 року прийняв постанову за №704 «Про грошове забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу та деяких інших осіб» якою, фактично, з 1 січня 2018 року провів реструкторизацію грошового забезпечення діючих військовослужбовців, щоб збільшити розмір грошового забезпечення, а також скасувати диспропорцію між основними та додатковими видами грошового забезпечення і привести її до логічного співвідношення, коли основні види грошового забезпечення становлять 60-70%, а все решта додаткові види грошового забезпечення.


Відповідно до зазначеного нормативно-правового акту, оклад за відповідною посадою, та військовим (спеціальним) званням з січня 2018 року, напряму залежить від прожиткового мінімуму, тобто збільшення посадового окладу буде відбуватись зі зміною соціальних стандартів відповідно до Закону України «Про державний бюджет» на відповідний рік.


Таким чином, посадові оклади та оклади за звання з 01 січня збільшаться в 4,5 рази і будуть розраховуватись за формулою:


Для розрахунку посадового окладу:


ПМ для працездатних на 1 січня року але не менше 50% мінімальної З/П х на Тарифний розряд


Для розрахунку окладу за військове звання:


ПМ для працездатних на 1 січня року але не менше 50% мінімальної З/П х на Тарифний коефіцієнт


Тарифні розряди та тарифні коефіцієнти наведені в додатках 1, 12, 13, 14 Постанови КМУ №704.


Відповідно до Закону України «Про Державний бюджет України на 2018 рік». прожитковий мінімум для працездатних становить:


З 1 січня 2018 року – 1762 грн.


З 1 липня 2018 року – 1841 грн.


З 1 грудня 2018 року – 1921 грн.


Мінімальна заробітна плата з 01.01.2018 року становить 3723 грн.


Отже, 50% від мінімальної заробітної плати в 2018 році, більше ніж прожитковий мінімум для працездатних осіб, тому всі розрахунки в 2018 році будуть здійснюватись виходячи із суми 1861,50 грн.


Прийнятий нормативно-правовий акт зберіг основні виплати які виплачувались військовослужбовцям раніше, а саме: залишається надбавка за особливості проходження служби військовослужбовцями в розмірі до 100% посадового окладу з урахуванням окладу за військове звання та надбавки за вислугу років, зберіглася надбавки за службу в умовах режимних обмежень та за кваліфікацію, також в подальшому здійснюватиметься і надалі преміювання військовослужбовців.


Матеріальна допомога на оздоровлення та на вирішення соціально-побутових питань, також буде виплачуватись в розмірах, що не перевищує місячного грошового забезпечення.


Також з метою залучення громадян до вступу на військову службу на контрактній основі встановлено виплату одноразової грошової допомоги військовослужбовцям, які підписали свій перший контракт, що складає від 8 до 10 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб.


Збережено окрему щомісячну винагороду військовослужбовцям за безпосередню участь у зоні проведення АТО. З нового року військовослужбовцям, які виконують завдання на лінії бойового зіткнення, винагорода буде виплачуватися у розмірі не меншому ніж 10 000 гривень, а військовослужбовцям, які виконують завдання в інших місцях проведення АТО – не меншому ніж 4 500 гривень.dle

Категорія: Інформація

Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як не зареєстрований користувач.
Ми рекомендуемо Вам зареєструватись або увійти на сайт під своїм ім'ям.

Добавление комментария

Ім'я:*
E-Mail:
Коментар:
Полужирный Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст | Выравнивание по левому краю По центру Выравнивание по правому краю | Вставка смайликов Вставка ссылкиВставка защищенной ссылки Выбор цвета | Скрытый текст Вставка цитаты Преобразовать выбранный текст из транслитерации в кириллицу Вставка спойлера
Введіть код: *